Turista Občan Zpravodaj  

Jste zde

Kulturní centrum Panorama

Adresa:

Masarykova 974
373 41 Hluboká nad Vltavou

Provozovatel: 
Sinfonie s.r.o.

Telefon/fax:
+420 387 966 170
+420 774 457 269

E-mail:
agentura@sinfonie.cz

www:

www.kcpanorama.cz

 

Provozní doba:

Vstupenky je možno telefonicky rezervovat nebo zakoupit na místě v pracovní dny od 8 do 10 hodin nebo 1 hodinu před začátkem představení. Vstupenky se dají zakoupit i v elektronické podobě na www.kcpanorama.cz. Reservované vstupenky nutno vyzvednout nejpozději 30 minut před začátkem představení, poté budou uvolněny k prodeji.

 

V říjnu 1995 bylo v Hluboké nad Vltavou otevřeno nové kulturní centrum Panorama. Kino je vybaveno nejmodernější zvukovou a osvětlovací technikou a zapojeno do sítě premiérových kin AB Barandov a.s. Hlavní sál, v němž lze pohodlně usednout do 123 křesel, slouží i pro potřeby divadelních představení, koncertů a besed. V přísálí a vestibulu je vhodný prostor pro pořádání různých kulturních akcí. V KC Panorama realizují svá vystoupení také místní divadelní ochotníci.

Interiéry KC Panorama lze využít k pořádání vernisáží, diskusních pořadů, cateringů a rautů, školení, prezentaci, promítání vlastních nebo objednaných pořadů, divadla, koncertů. V prostorách je dále možnost provozovat nahrávací studio, filmový klub, školu orientálních tanců atd. Více informací získáte na telefonu 774 457 269.

V budově kulturního centra Panorama nabízí Základní umělecká škola Sinfonie hudební a taneční výuku. Bližší informace získáte na webových stránkách http://zus-sinfonie.cz/.